قایق کاغذی

نویسنده و تصویرگر : آناهیتا تیموریان


 

تیموریان، آناهیتا. نویسنده و تصویرگر. (1396). قایق کاغذی. ویراستار: مژگان کلهر، چاپ نخست، تهران: فاطمی (کتاب طوطی)، 28 ص.

فکر می‌کنید یک روزنامه تا آخرش فقط یک روزنامه می‌ماند؟ روزنامه‌ی آناهیتا تیموریان می‌توانست روی پنجره‌ی آشپزخانه‌اش بپوسد و خیس بخورد، اما نه… روزنامه‌اش «ری‌را» نام داشت و صاحبی هنرمند که سطر به سطر پیام مهر و دوستی‌اش را می‌فهمید. ری‌را قایق شد و همه‌ی دریاهای خیالی دنیا را گشت. او عاشق شنا کردن بود، تا این‌که یک روز پرواز را یاد گرفت…

آناهیتا تیموریان تصویرگر و نویسنده‌ی باسابقه و خوش‌ذوق کتاب‌های کودکان، سال‌هاست که دنیای کودکان را سرشار از رنگ و نقش و واژه می‌کند. او داستان تصویرهایش را خودش می‌نویسد یا شاید تصویر داستان‌هایش را خودش می‌کشد. مهارت او در هر دو حوزه، ترکیب کودکانه و خوش‌نوایی پدید می‌آورد که بسیار خواندنی و دیدنی است. او این بار در قایق کاغذی، سراغ آشناترین تجربه‌ی کودکان رفته است؛ روزنامه و ساختن قایق و موشک با آن. شخصیت داستان، از سفر درون به سفر واقعی و پرواز می‌رسد و راوی با این‌که با رفتن ری‌را تکه‌ای از وجودش را از دست می‌دهد، جلوی پروازش را نمی‌گیرد و او را به تجربه‌های نو دعوت می‌کند. کودکان با خواندن این کتاب، جسارت تغییر و رشد را به دست می‌آورند و رهایی را در اوج دوستی و دل‌بستگی تجربه می‌کنند.

توضیحات

نوع جلد : نرم نوع جلد: سخت
قیمت پشت جلد ۱۱۰۰۰۰ ریال قیمت پشت جلد  ۱۵۰۰۰۰ ریال
تخفیف ویژه خرید اینترنتی ۱۰ درصد تخفیف ویژه خرید اینترنتی ۱۰ درصد
قیمت نهایی ۹۹۰۰۰ ریال قیمت نهایی ۱۳۵۰۰۰  ریال
تعداد صفحات :  ۲۸ تعداد صفحات : ۲۸

شابک سیزده رقمی:

۹۷۸-۹۶۴-۳۱۸-۹۵۵-۶

شابک سیزده رقمی:

 ۹۷۸-۹۶۴-۳۱۸-۹۵۶-۳

  قطع کتاب : خشتی قطع کتاب : خشتی
وزن کتاب : ۱۴۰ گرم وزن کتاب :   ۳۱۰ گرم
خرید کتاب خرید کتاب

 

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “قایق کاغذی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X