Notice: تابع wpdb::prepare به‌صورت نادرست فراخوانی شد. پرس‌وجو (query) حاوی تعداد صحیحی از دارنده‌های مکانی (placeholder) (2) برای تعداد آرگومان ارسال‌شده (3) نیست. لطفاً برای اطلاعات بیشتر، اشکال زدایی در وردپرس را مشاهده کنید. (این پیام در نگارش 4.8.3 اضافه شده است) in /home/tutibooksir/public_html/wp-includes/functions.php on line 4667
درباره طوطی - کتاب‌های طوطی

درباره طوطی

طوطی، بخش کتاب کودک و نوجوان انتشارات فاطمی تلاش می‌کند با توجه به نیازهای واقعی کودکان و نوجوانان ایرانی برای تمام گروه‌های سنی کتاب و محتوای خواندنی و آموزشی به‌صورت چاپی یا الکترونیکی تولید کند. هم به ادبیات داستانی توجه دارد و هم به ادبیات غیرداستانی می‌پردازد.

۱.       در بخش ادبیات داستانی کتاب‌هایی در اولویت هستند که به یک موضوع فرهنگی بپردازد که بازتاب ادبیات کهن یا ادبیات معاصر ایران باشد یا موضوعی که کودکان جهان بتوانند از آن درک مشترک داشته باشند و با آن ارتباط برقرار کنند. مانند صلح و دوستی، تحمل و بردباری، شفقت و مهربانی و …، این کتاب‌ها با طرح‌هایی جذاب به‌صورت کتاب‌های تصویری و یا داستان‌های کوتاه و بلند برای گروه‌های سنی مختلف منتشر خواهند شد. هم به تفریح و سرگرمی و لذت بردن کودک از خواندن توجه می‌کند و هم به نیازهای مهارتی و پرورش ذهنی آنان.

۲.       در بخش ادبیات غیرداستانی با هدف افزایش دانش و اطلاعات عمومی برای کودکان و نوجوانان نسبت به تألیف و ترجمۀ زندگینامۀ مشاهیر علمی و ادبی و هنری ایران و جهان، ایرانشناسی، تاریخ و فلسفۀ علم، نوآوری‌های علمی، با زبان و طرح جذاب متناسب با دانش پایه و گروه‌های سنی مختلف کودکان و نوجوانان اقدام خواهد کرد.

X

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tutibooksir/public_html/wp-includes/functions.php on line 4212